Obsah fˇra F├│rum Okt├ívy 2008/2009 GMR┼á NMnV F├│rum Okt├ívy 2008/2009 GMR┼á NMnV
Miesto, kde sa radi vrátite

FAQFAQ   HżadaŁHżadaŁ   Zoznam u×ÝvateżovZoznam u×Ývateżov   U×ÝvateżskÚ skupinyU×ÝvateżskÚ skupiny   RegistrßciaRegistrßcia 
 NastaveniaNastavenia   S˙kromnÚ sprßvyS˙kromnÚ sprßvy   PrihlßseniePrihlßsenie 
NavÜtÝvte aj naÜu webov˙ strßnku www.gymplaci.sk a pozrite si kopec videÝ a fotiek !

davka vtipov

PridaŁ nov˙ tÚmu   ZaslaŁ odpove´    Obsah fˇra F├│rum Okt├ívy 2008/2009 GMR┼á NMnV -> Vtipy
ZobraziŁ predchßdzaj˙cu tÚmu :: ZobraziŁ nasleduj˙cu tÚmu  
Autor Sprßva
Matho
Administrátor
Administrátor

Zalo×enř: 31 j˙l 2007
PrÝspevky: 987

PrÝspevokZaslal: Po j˙l 14, 2008 17:27     Predmet: davka vtipov OdpovedaŁ s citßtom

Blond├şnka ide autom a zastav├ş ju policajt:
- V├í┼í vodi─Źsk├Ż preukaz pros├şm!
Blond├şnka sa na┼łho nech├ípavo pozer├í.
- Je to tak├í mal├í karti─Źka a je na nej va┼ía fotka ÔÇô sna┼ż├ş sa jej pom├┤c┼ą policajt.
Ona sa za─Źne prehrab├íva┼ą v kabelke a zrazu vytiahne mal├ę zrkadlo a pod├í ho policajtovi.
Ten sa pozrie a vráti ho slovami:
- To ste mali hne─Ć poveda┼ą, ┼że ste policajt. Cho─Ćte!

Pr├şde za p├ípe┼żom agent Coca Coly a presvied─Źa ho:
Ak presad├şte do modlitby namiesto - chlieb n├í┼í ka┼żdodenn├Ż daj n├ím dnes - Coca colu na┼íu ka┼żdodenn├║ daj n├ím dnes, d├íme V├ím pre cirkev na ka┼żd├Ż rok 200 miliard dol├írov.

P├ípe┼ż porozm├Ż┼í─ża, zavol├í kardin├ílovi a hovor├ş:
Pozri sa dokedy m├íme zmluvu s t├Żmi pek├ír┼łami, lebo sa n├ím tu tla─Ź├ş nejak├í Coca Cola!

Novoman┼żel chce prv├Ż de┼ł po svadbe urobi┼ą doma poriadok.
- Zavol├í si man┼żelku do kuchyne a hovor├ş:
- Tu na tomto stole bude ka┼żd├Ż ve─Źer ve─Źera, ─Źi budem doma alebo nie!
- Man┼żelka ho odvedie do sp├ílne a hovor├ş:
- S├║hlas├şm, a teraz moje pravidlo - tu v tejto posteli sa budem ka┼żd├Ż ve─Źer milova┼ą, ─Źi bude┼í doma alebo nie!

Ak├Ż je rozdiel medzi man┼żelkou a hmlou?
┼Żiadny, ke─Ć sa r├íno zdvihne a zmizne, vyzer├í to na pr├şjemn├Ż de┼ł.

Z├íhor├ík je v Anglicku a rozbolia ho zuby. Ide k zub├írovi, sadne do kresla, uk├í┼że na zub a povie TU. Zub├ír-sadista mu v momente vytrhne 2 zuby.

Ve─Źer sa Z├íhor├ík stretne s kamar├ítom a pos┼ąa┼żuje sa mu, ─Źo sa mu stalo. On mu na to:
"Jaaaj, a ty nevie┼í, ┼że po anglicky "TU" znamen├í dva? Preto ti vytrhol 2 zuby."

Pou─Źen├Ż Z├íhor├ík ide op├Ą┼ą k zub├írovi, sadne do kresla, uk├í┼że na zub a povie:
"TEN."

denn├şk blond├şnky: http://www.einfo.sk/content/view/198/125/

Vie┼í ak├Ż je rozdiel medzi ─Źernochom a pneumatikou?
Ak na pneumatiku nasadi┼í re┼ąaz tak nerepuje.

Pr├şde mlad├şk do lek├írne a p├Żta si:
-"Dajte mi, pros├şm jeden prezervat├şv, idem dnes na n├ív┼ítevu k svojej frajerke. Po─Źkajte, rad┼íej mi dajte dva, ona ma aj celkom ┼íikovn├║ sestru. Alebo nie! Dajte mi tri! Frajerkina matka tie┼ż celkom dobre vyzer├í."
Tak sa aj stalo. Mlad├Ż mu┼ż pri┼íiel na n├ív┼ítevu, pozvali ho k obedu i na k├ívu, no on cely ─Źas iba sedel a ─Źervenal sa. Ke─Ć ho frajerka odprev├ídzala p├Żta sa:
-"─îo je to dnes s tebou? Nechutil ti obed, ┼że si tak├Ż zamyslen├Ż a smutn├Ż?"
-"Nie, obed bol chutn├Ż, no kto by si bol pomyslel, ┼że tvoj otec je lek├írnik."
Matho
Administrátor
Administrátor

PrÝspevokZaslal: Ne janußr 04, 2009 0:21     Predmet: OdpovedaŁ s citßtom

Pr├şde trpasl├şk na ├Ęerpaciu stanicu a vrav├ş pump├írovi:
"Pros├şm si dve kvapky benz├şnu a jednu kvapku oleja."
Pumpár sa naòho pozrie:
"A prdn├║┬Ł do pneumatiky by si nechcel?"

Mala lo├» nab├║rala do ve┬żkej ruskej lode. Rusky kapit├ín vytiahol stroskotancov na palubu a hovor├ş kapit├ínovi malej lode:
- Pa├Ęimu ty najeb├íl do majev├│ karab┬ż├í?
Kapit├ín pokr├Ę├ş plecami.
- Sprechen Sie Deutsch?
Kapitán nereaguje.
- Parlez vous francais?
Kapitán nereaguje.
- Do you speak English?
- Yes Sir !!!
- Yes? Tak pa├Ęimu ty najeb├íl do majev├│ karab┬ż├í?

Id├║ dvaja slovensk├ş turisti v Tatr├ích pod lav├şnov├Żm previsom a jeden hovor├ş:
- D├ívaj bacha. Teraz sta├Ę├ş slovo po ├Ęesky a jebne to na n├ís.

Sedia v kr├Ęme japonec, ameri├Ęan, angli├Ęan, franc├║z a slov├ík. Japonec p┬żuvne na ameri├Ęana a ten mu hovor├ş:
- To si posral, ideme von!
Zvonku je po├Ęu┬Ł bum, pr├ísk, tresk, vr├íti sa japonec a vrav├ş:
- To bolo karate. Od nás.
Japonec p┬żuvne na angli├Ęana a ten vrav├ş:
- To si posral, ideme von !
Zvonku po├Ęu┬Ł bum, rach, tresk, vr├íti sa japonec:
- To bolo kendo. Tie┼ż od n├ís.
Potom zap┬żuje na franc├║za a id├║ von. Zvonku zasa po├Ęu┬Ł: bum, b├íc, pr├ísk, vr├íti sa japonec a hovor├ş:
- To bolo d┼żudo. Tie┼ż od n├ís.
Ke├» zap┬żuje na slov├íka, ten hovor├ş:
- To si posral, ideme von.
Zvonku po├Ęu┬Ł jedine tresk! Vr├íti sa slov├ík a hovor├ş:
- To bol hever z Mazdy. Tie┼ż od nich.

Pr├şdu dvaja opit├ş do bordelu a bordelmama m├í iba jednu pracovn├ş├Ęku. Rozm├Ż┼í┬ża. Tomu menej opit├ęmu d├ím ┼żiv├║ a tomu druh├ęmu nafukovaciu. Ke├» sa potom z├şdu tak ten ├Ęo mal nafukovaciu hovor├ş druh├ęmu:
"Po├Ę├║vaj, ja som sa asi miloval so strigou, lebo ke├» som ju kusol do riti tak vyletela von oknom."

Program├ítor sed├ş za po├Ę├şta├Ęom, zrazu sa otvoria dvere a vojde Smr┬Ł s kosou, ale tak├í mali├Ęk├í, tri a pol palcova. ├Übo┼żiak vstane cel├Ż vystra┼íen├Ż:
"Ja chcem e┼íte ┼żi┬Ł!"
"Kl├şdek! Nejdem za tebou. "
"Idem za tvojim harddiskom."

Vedci odpor├║├Ęaj├║ nehovori┬Ł ┼żene, ┼że je sliepka, ale ┼że je ┼żabka. Cel├Ż de├▓ sa nafukuje, ve├Ęer roztiahne stehienka a na druh├Ż de├▓ to v┼íade vykv├íka.

Traja po├Ę├şta├Ęov├ş maniaci sa rozpr├ívaj├║ a jeden hovor├ş:
- M├▓a u┼ż nebav├ş sa rozpr├íva┬Ł len o po├Ę├şta├Ęoch! Po├»me rad┼íej hovori┬Ł o pekn├Żch ri┬Łk├ích.
Nastalo ticho. V tom jeden za├Ęne:
- Viete, ten m├┤j po├Ę├şta├Ę je ale riadna ri┬Ł!

Program├ítor na vojenskom cvi├Ęen├ş. Na ostr├Żch stre┬żb├ích p├íli do ter├Ęa ako div├Ż, ale od ter├Ęov hl├ísia, ┼że ani jeden z├ísah. Tak program├ítor str├Ęi palec do hlavne, vyp├íli a rana mu pochopite┬żne urve palec. Kri├Ę├ş k cie┬żom:
"Hej, odo m├▓a to ide dobre, chyba mus├ş by┬Ł niekde u v├ís!"

Programátor v kostole:
"V mene Otca i Syna i Ducha sv├Ąt├ęho. Enter."

Kedy si ├Ęlovek m├┤┼że poveda┬Ł, ┼że na neho u┼ż absol├║tne v┼íetci dlab├║?
Ke├» prestane chodi┬Ł aj spam.

Do firmy pri┼íla pracova┬Ł nov├í My┼í. Cez prest├ívku si ┼íepka s Kl├ívesnicou:
"Po├Ę├║vaj, Kl├íva, kto je tu vlastne najv├Ą├Ę┼í├ş ┼í├ęf? Je ich to┬żko, ┼że sa st├íle neviem zorientova┬Ł."
"Sk├║s si niekoho tipn├║┬Ł."
"Hádam Server?"
"Ale kde┼że! To je n├í┼í ├Ęlovek, tie┼ż mus├ş maka┬Ł ako my. A ke├» si vypije, je v├Żborn├Ż do party."
"Tak kto teda?"
"Tam sa pod├şvaj, le┼ż├ş si, pomrk├íva ├Ęerven├Żmi o├Ękami. Modem."
"Fakt? A pre├Ęo? On je zo v┼íetk├Żch najm├║drej┼í├ş?"
"Kde┼że! Blbec to je! Ale m├í tak├ę konexie."

Kto je po├Ę├şta├Ęov├Ż maniak?
Ten, kto sa v noci cestou na z├íchod najprv pozrie, ├Ęi mu nedo┼íiel e-mail. Cestou zo z├íchodu do postele sa pozrie e┼íte raz.

Vypol sa mi po├Ę├şta├Ę - vol├ím syst├ęmov├ęho administr├ítora. Prich├ídza administr├ítor, ┬Ła┼żko povzdychuje, vola├Ęo si tam hundre pod nos, asi 10 kr├ít ot├í├Ęa moju stoli├Ęku, kope do po├Ę├şta├Ęa a ten sa zap├şna. Znova si ┬Ła┼żko povzdychuje, st├íle hundre, odch├ídza. On je proste ┼íaman!

Druhá strana:
Zavolali ma k u┼ż├şvate┬żovi. Ten idiot sa to┬żko to├Ęil na stoli├Ęke, ┼że sa mu na ├▓u namotal k├íbel zo z├ístr├Ęky. Ticho nad├ívam, rozmot├ívam k├íbel, odkop├ívam po├Ę├şta├Ę ├Ęo naj├»alej pod st├┤l, zap├şnam ho, nad├ívam, odch├ídzam.

Pr├şde pani do drog├ęrie a p├Żta si nie├Ęo proti kom├írom. Ved├║ci ide do skladu a za chv├ş┬żu prinesie injek├Ęn├║ sadu a vysvet┬żuje:
- Ke├» chyt├şte kom├íra, zoberte injekciu a pichnite mu ju rovno medzi o├Ęi. Do 5 min├║t uhynie.
- Ale to ke├» ho chyt├şm, to ho m├┤┼żem rovno zabi┬Ł!
- No, alebo tak.

Vyjde sestri├Ęka z ambulancie a kri├Ę├ş:
"Pán Trtkal, pán Trtkal!"
Nikto sa neoz├Żva. Zachv├ş┬żu vyjde zo z├íchoda nejak├Ż chlap├şk.
"Vy ste Trtkal?"
"Nie, ja som sral..."

Chlap├şk tla├Ę├ş na z├íchode ako najat├Ż. Ide okolo upratova├Ęka a zd├í sa jej, ┼że sa zbyto├Ęn├ę svieti, tak zhasne. V tom sa spust├ş hrozn├Ż rev, tak znovu zasvieti.
- A ├Ęo┼że tak revete?
- Tfuj, to bol sprost├Ż f├│r! U┼ż som si myslel, ┼że mi vypadli o├Ęi!

Macko Pu vojde do m├Ąsiarstva a p├Żta sa:
"Máte šunku?"
"Máme."
Macko Pu vytiahne devinu, vystrie┬ża ju do predava├Ęa.
"To je za prasiatko..."
Matho
Administrátor
Administrátor

PrÝspevokZaslal: Ut februßr 10, 2009 15:13     Predmet: OdpovedaŁ s citßtom

Ide trabant po dia┬żnici a odrazu mu d├┤jde benz├şn.
Vodi├Ę ├Ęak├í a┼ż ho niekto odtiahne. Zastav├ş mu vodi├Ę na ┼ákode asi 120 a chv├ş┬żu ho ┬Łah├í. O mal├║ chv├ş┬żu sa v┼íak nie├Ęo v ┼íkodovke pokaz├ş a tie┼ż zastane. Po chv├şli im zastav├ş vodi├Ę BMW a povie: "Ako to tak vid├şm, tak v├ís vezmem oboch."
Vodi├Ę trabantu podotkne: "Ke├» zatr├┤bim, tak spomal├şme ├íno?"
"Spo┬żahnite sa", odpovie ┼íof├ęr BMW.
Tak id├║. Na dia┬żnici, pri radare stoja dvaja policajti a jeden hovor├ş druh├ęmu:"Ty, videl si to?"
"Nie."
"Predstav si, ┼że tu teraz pre┼ílo BMW asi 180 km/h a ten druh├Ż odpovie no a?"
"Preto ma nemus├ş┼í budi┬Ł."
"Ale za n├şm i┼íla ┼íkodovka takou istou r├Żchlos┬Łou."
"V├í┼żne?"
Ale,to nie je v┼íetko, za nimi letel trabant a lietal zprava do┬żava a tr├║bil, ┼że ich chce predbehn├║┬Ł a
t├ş debili ho nechceli pusti┬Ł."
Matho
Administrátor
Administrátor

PrÝspevokZaslal: So aprÝl 04, 2009 11:07     Predmet: OdpovedaŁ s citßtom

Otec ide so synom okolo bordelu a syn sa ho p├Żta: "Ocko, ├Ęo je toto za dom?"
Ocko sa za├Ęerven├í a hovor├ş:"To je dom radosti."
Na druh├Ż de├▓ sa ide syn├Ęek pozrie┬Ł do "Domu radosti". Na chodbe stretne kuch├írku a ona sa ho p├Żta: "A ty tu ├Ęo rob├ş┼í?"
"Ocko povedal, ┼że toto je dom radosti, tak uk├í┼ż ak├║ rados┬Ł mi urob├ş┼í!"
Kuch├írke to zapne a povie: "No tak po├», urob├şm ti rados┬Ł." A urobila mu palacinky.
Syn├Ęek pr├şde domov a ocko sa ho p├Żta kde bol. Syn mu povedal, ┼że v dome radosti. Ocko sa za├Ęerven├í a p├Żta sa: "A ako bolo?"
"No prv├ę dve som zvl├ídol, ale t├║ tretiu som len vyl├şzal."
ZobraziŁ prÝspevky z predchßdzaj˙cich:   
PridaŁ nov˙ tÚmu   ZaslaŁ odpove´    Obsah fˇra F├│rum Okt├ívy 2008/2009 GMR┼á NMnV -> Vtipy ╚asy uvßdzanÚ v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Nem˘×ete pridßvaŁ novÚ tÚmy do tohto fˇra.
Nem˘×ete odpovedaŁ na tÚmy v tomto fˇre.
Nem˘×ete upravovaŁ svoje prÝspevky v tomto fˇre.
Nem˘×ete mazaŁ svoje prÝspevky v tomto fˇre.
Nem˘×ete hlasovaŁ v tomto fˇre.

Administrated by Matho